Matlab fórum
Matlab demo - Verzia pre tlač

+- Matlab fórum (http://matlab.sk)
+-- Fórum: Matlab.sk (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Otázky a návrhy / Questions and suggestions (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Téma: Matlab demo (/showthread.php?tid=13)



Matlab demo - alchymista - 01-22-2013 18:51

ako sa ma jednotlivec, ktory sa chce maucit matlab z vlastnej iniciativy, dostat k nejakej trial alebo demo verzii? Domovska stranka chce vselijake registracie, pyta si nazov firmy alebo organizacie, co sa mi vidi nemiestne.

Tak ako ma zacat uplny zaciatocnik, ktory ma skusenosti z inej oblasti IT a chce zamakat na matlabe, lebo to bude potrebovat? Zatial ale je iba obycasjna fyzicka osoba na volnej nohe. Poradte ako LEGALNE ziskat verziu na ucenie sa


RE: Matlab demo - miro1 - 01-22-2013 23:32

Mne ju kamos stiahol cez torrenty a crackol


RE: Matlab demo - alchymista - 01-23-2013 10:13

Dakujem za odpoved, ale tomu som sa chcel vyhnut a vyuzit najprv legalnu moznost ak existuje.


RE: Matlab demo - miro1 - 01-23-2013 10:48

Legalna je ze si ju kupis, nie?


RE: Matlab demo - alchymista - 01-23-2013 11:06

Ja hovorim o triale alebo deme na obmedzenu dobu, nie o plnej verzii. To sa neda "iba tak" niekde stiahnut, skusal som na oficialnej stanke, ale chcuregistraciu, dokonca udaje firmu a alebo skolu, preto sa pytam ako si to ma zaobstarat obycajna fyzicka osoba, ktora sa to chce naucit, mesiac intenzivneho samostatneho treningu by mi pomohol. Hladam volne pristupnu trial alebo demo verziu matlabu ale zda sa to legalne nemozne.

Pre priblizenie dokonca aj microsoft umoznuje meisc pouzivat svoje produkty zadarmo, potom bud kupis alebo sa zariadis a je to tak s vacsinou softov. Nechapem preco su s Matlabom take caviky.


RE: Matlab demo - Martin Foltin - 01-23-2013 11:58

Možné to samozrejme je. Treba si spraviť konto na http://www.mathworks.com. Tie údaje čo píšeš nie sú povinné. Ak by si s tým mal problém, kontaktuj ma cez PM. Dáme o tom reč. Trial na 30 dní nie je problém. Dá sa to dokonca v prípade záujmu pár krát predĺžiť.